Karrier

"A türelem, a kitartás és a veríték létrehozzák a siker verhetetlen kombinációját."
- Napoleon Hill
Csatlakozz hozzánk
A VTS egy nemzetközi, dinamikusan fejlődő vállalat.

Szakmailag felkészült munkatársak alapozzák meg, akik elkötelezettségükkel, ambíciójukkal és kitartó munkájukkal építik a vállalat erős és stabil szervezetét.
A VTS Group érdekes, kihívásokkal teli munkát ajánl egy modern, világméretű vállalatban, emellett a szakmai fejlődés széles lehetőségeit kínálja.

Nemzetközi karrierlehetőség

Egyetlen cégnél sem tanulsz annyit, mint a VTS-nél. Mindennap nemzetközi légkörben érezheted magad - egyik nap ebéd közben kínai kollégával beszélgetsz, másnap videokonferencia-beszélgetést folytatsz egy USA-beli kolléganővel, harmadnap e-mailt küldesz a dubaji munkatársaknak.

A VTS nemcsak a munkaadód, hanem a professzionalizmus, a felelősségvállalás és a munkakultúra képviselője is. A szakmai fejlődés és az emberi befektetések biztosítéka, amely elkötelezettséggel, komoly munkával és lojalitással viszonozható.

A VTS vállalatnál végzett munka dolgozóink számára hozzáadott értékek sora:
  • Magánorvosi ellátás
  • Benefit System kártya
  • Angol nyelvi órák
  • Mentorálás, tudásmegosztás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • A hatékonyságot és sokszínűséget támogató szervezeti kultúra
  • Gyors fejlődési lehetőség

Kit keresünk?

A legjobbakra alapozunk, ezért a vállalathoz belépve, be kell bizonyítanod, hogy a csapatunkba illesz - hogy szakember vagy, illetve van benned kapacitás, hogy szakember maradj. Hogy a munka számodra folyamatos kihívás, hogy nem ülsz a babérjaidon, hanem folyamatosan fejlődsz. Hogy Neked köszönhetően, hála a tapasztalatodnak és ötleteidnek a cég fejlődik.

Sikerorientáció
Önállóság
Lelkesedés
Csapatmunkára való képesség
Magas fokú motiváció
Változásra való nyitottság
Kapacitásépítés
Stressztűrő képesség
Problémamegoldó képesség

Hogy néz ki a toborzás?

1
Keresse meg az ajánlatot
Nézze meg hirdetéseinket, és derítse ki, hogy az
Ön számára melyik a leginkább megfelelő
2
Küldje el a kérelmet
Jelentkezési dokumentumok beküldése
3
Várható kapcsolatfelvétel tőlünk
Várja meg a visszajelzésünket
(Hívjuk Önt, ha megfelel a munkaköri követelményeknek)
4
Találkozzunk.
Látogasson el hozzánk
egy csésze finom kávéra
5
Mosolyogjon
Vegyen egy mély lélegzetet, és kezdjen
el egy munkát tele kihívásokkal!
Nem találtál megfelelő hirdetést a számodra?
Add meg a CV-det, értesítünk, ha a képességeidnek megfelelő állást ajánlunk.
Küldd el a CV-det